Modern Şehirler,
Modern Teknolojilerle YönetilirKentinizin dilediğiniz noktasında yol, kent mobilyası veya envanter denetlemesi gerçekleştirebilmenizi sağlayan iSEE, tüm denetlemeler sonucu karar verdiğinizi düzeltici faaliyetleri kayıt altına alır, yönetir ve raporlar.

Panoramik görüntü keyfiyle tüm kenti bilgisayarınızın başında denetleyebileceğiniz gibi çalışmalarınızı sosyal medya ortamında vatandaşla paylaşma şansını sunar. 

Kente İlişkin Problemler Gözünüzün Önünde

Panoramik ve koordinatlı görüntüler sayesinde kentinizi dilediğiniz gibi inceleyin. En ufak kusuru bile gözden kaçırmayın. 

 

İstediğiniz Zaman, İstediğiniz Yeri Denetleyin

Çekim ve kayıt ile ilgili tüm ekipman sistem dahilinde teslim edildiği için ister gündüz, ister gece kentinizin istediğiniz her köşesini denetleyebilirsiniz. Çekim sonrası yapmanız gereken tek şey tüm kayıtlarınızı bir tuşla denetim sistemine aktarmanız.

   

Düzeltici Faaliyetler Oluşturun, Takip Edin

Denetlemekte olduğunuz bölgelerde kusurları rahatlıkla tespit edip, grafik ortamda kayıt altına alabilirsiniz. Söz konusu kusurla ilgili ek bilgileri ve notları kaydedebilir; resim, adres ve koordinat bilgileriyle birliikte çözümden sorumlu idari birime iş emri talepleri gönderebilirsiniz. Söz konusu iş emirlerinin tamamlanıp tamamlanmadığını, tamamlandı ise son halini yine görüntülü bir şekilde takip edebilirsiniz.
   

Hizmet Kalitenizi Vatandaşla Paylaşın

Gerçekleştirdiğiniz tüm düzeltici faaliyetleri ( yaya geçidi düzenleme, kent mobilyası tamiri, boyama, temizleme vb. ) sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir; vatandaşlarınızın gerçekleştirdiğiniz faaliyetlerden anında haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

   

Diğer Kurumlarla Senkronize Olun

Tespit edilen kentsel kusurlar kurumunuzu değil de farklı bir kurumu ilgilendiriyorsa ( örneğin yanmayan bir sokak lambası için elektril idaresi ), iş emri talebinizi ilgili kuruma gönderebilir, faaliyet sonuçlarını da aynı esneklikle takip edebilrsiniz.

   

Daha Yakından Göz Atın