KAMULAŞTIRMA KONTROL ALTINDA

Kamulaştırmakta olduğunuz taşınmazlara ilişkin tapu, kadastro ve nüfus bilgilerini edinir, saklar ve sorgular.
Tüm kamulaştırma ve dava süreçlerinizi yakından takip eder, neye ne kadar ödediğinizi ayrıntılı bir şekilde raporlayabilir. Kısacası artık kamulaştırma işlemleriniz sizin kontrolünüzde...

Kamulaştırma Planlarının Gösterimi

Ana sayfada harita üzerinde sisteme aktarılmış olan tüm kamulaştırma planlarının eksenleri yer almaktadır. Kamulaştırma planları sistemde il, ilçe ve mahalle sıralaması ile listelenir. Plan detayına girildiği zaman plana ait parseller listelenir ve harita üzerinde gösterilir.

 

Duruma Özel Raporlama Seçeneği

İsteğinize göre finans, hukuk, kamulaştırma ve ödeme gruplarına ait detaylı rapor sunar. Ayrıca raporlar excel veya pdf formatında indirebilmenize olanak tanır.

 

Tematik Raporlama Seçeneği

Sistem tarafından belirtilen filtre seçeneklerine göre ilgili plan üzerindeki parseller farklı renklendirmeler ile anlık olarak raporlanarak kullanıcıya sunulur.
 

Akıllı Arama ile Hızlı Erişim

Tek bir arama alanı üzerinden sizin yazdığınız kelime veya sayı ile akıllı arama işlemi sonucunda ilgili kişi veya parsel bilgi kartlarını görüntüler. Ayrıca bilgi kartları üzerinden ilgili kişi veya plan üzerindeki parsele odaklanabilir ve bilgisini hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. 

 

Gelişmiş Parsel Detayı Penceresi

Gelişmiş parsel penceresi birden fazla fonksiyonu içerisinde barındırmaktadır. Parsel detay penceresi özet alanı ile parsele ilişkin tüm özet bilgileri kullanıcıya hızlı ve kolay şekilde sunmaktadır. Ayrıca Kamulaştırma ve Kıymetlendirme, ödemeler, malikler, görüşmeler, davalar gibi kamulaştırmaya teşkil edecek olan tüm fonksiyonları içerir.

 

TAKBIS ile Parsellerin Güncel Durumları

Sisteme aktarılmış olan mevcut kamulaştırma parsellerinin sayısal verisini ve malik bilgilerinin güncel durumunu sisteme aktarabilirsiniz.

 

Dokümanların Dijital Ortama Aktarılması

Kullanıcılar taranmış olan dokümanları, doküman tipleri ile birlikte dijital ortama aktarıp kişi veya parsel ile ilişkili bir şekilde saklayabilirler.

 

 

Daha Yakından İnceleyin